Условия соглашения сервиса

Перед тим, як скористатися послугами сервісу доставки Sporta.com.ua, будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду.

Угода про використання послуг сервісу доставки Sporta.com.ua

Ця Угода, надалі «Угода», укладається між сервісом доставки Sporta.com.ua (далі «Сервіс доставки» або «Сайт», і користувачем послуг сервісу доставки, надалі «Покупець»), визначаючи умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Наступна Угода укладається між Покупцем і Сервісом доставки у момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом встановлення відмітки (прапорця) у графі «Я прочитав(-ла) Умови угоди і згоден(-на) з ними» при оформленні замовлення або реєстрації на Сайті.

1.2. Наступна Угода, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною пропозицією.
1.3. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений ним товар у порядку і на умовах, встановлених цією Угодою.

1.5. Сервіс доставки залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися в такому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Обов'язки Користувача
2.1. Користувач погоджується не вживати дій, які можуть бути розглянуті як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, включаючи в сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.
2.2. Використання матеріалів Сайту без згоди власників прав не допускається. Для законного використання матеріалів Сайту потрібно укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій).
2.3. При цитуванні матеріалів Сайту, включаючи охороняєми авторські твори, посилання на Сайт є обов'язковим та можливим лише після попереднього погодження з Адміністрацією Сайту.
2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України і загальноприйнятим нормам моралі та моралі.
2.5. Користувач повідомлений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.
2.6. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності та не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.
2.7. Користувач усвідомлює положення, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина може супроводжуватися рекламою. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності та не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно на Сайті.

3.2. Після оформлення замовлення через Сайт, на електронну пошту Покупця відправляється лист, який підтверджує прийняття замовлення, з вказанням найменувань обраних товарів і загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди.

3.3. При відсутності товару на складі менеджер Сайту зобов'язаний повідомити про це Покупця (за телефоном або електронною поштою).

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або скасувати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправлення Покупцеві, завчасно повідомивши про це Сайт (за телефоном або електронною поштою).

4. Інші умови

3.1. Усі можливі спори, виникаючі з цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
3.2. Ніщо в цій Угоді не може розумітися як установлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин спільної діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, прямо не передбачених цією Угодою.
3.3. Визнання судом якого-небудь положення цієї Угоди недійсним або нездатним до примусового виконання не призводить до недійсності інших положень цієї Угоди.
3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту у випадку порушення ким-небудь із Користувачів положень цієї Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права надалі здійснювати відповідні дії в захисті своїх інтересів та захисту авторських прав на охороняються згідно з законодавством матеріали Сайту.
Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і беззаперечно приймає їх.

3.5. Покупець погоджується з умовою, що претензії до Сервісу доставки не можуть бути висунуті після того, як Покупець прийняв і вивів придбаний товар із відділення служби доставки/офісу/представництва цього Сайту.

Відгуки

 • Vitalii  16.02.2022
  Все супер! Сервіс бомба!!!!
 • Світлана  26.04.2021
  Дякую за швидку доставку та яскісний "Набір воріт для футболу". Думаю, що іменинник буде у захваті!
 • Марина  05.03.2021
  Получили мятные роликовые коньки. Дочка просто в восторге. Качество очень хорошее. Всем остались довольны. Обслуживание на высшем уровне. Не смотря на то что необходимо подождать, товар того стоит. Сп...
 • Оксана  08.07.2020
  Доброго дня! Вже отримала валізу! Все подобається! Дуже Вам дякую! :) Приємно було з Вами співпрацювати!
 • Юрий  17.06.2020
  Заказывал кроссовки хорошее качество товара и цены самые низкие среди магазинов
 • Алина  15.06.2020
  Очень быстро и оперативно, а самое главное товар высокого качества. Спасибо!
 • Galyna  05.06.2020
  Зовсім нещодавно почала користуватись цим сервісом, поки все влаштовує, особливо подобається швидкість доставки
 • Ольга  02.06.2020
  Замовляла іграшки для дітей, прийшли дуже хорошої якості, діти в захваті. Дуже дякую)
Усі відгуки